Верховна рада України Президент України Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України Міністерство аграрної політики УкраїниУкраїнський центр оцінювання якості освіти Навчально-методичний центр Управління освіти Рівненської ОДА

Hosting Ukraine

Ви тут: Наша бібліотека

ІІ семестр навчання розпочинається 28.01.2019 Підрозділи > Наша бібліотека

Літопис бібліотеки МДТЕК бере свій початок у 1958 році, коли вона прийняла своїх перших читачів. Бібліотеку створили шляхом передачі книжкових фондів з Казачанського зоотехнікуму. Фонд складався з книг для зоотехніків. Згодом поповнився літературою з ветеринарії. В останні три десятиріччя значно збільшився перелік спеціальностей, до яких додалися такі актуальні як «Рибництво і аквакультура», «Бджільництво», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва», в 2012 році – «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» та «Організація заготівель і товарознавство сільськогосподарської продукції», а тому книжкові фонди збільшились не тільки кількісно, а й за тематикою.
Важливим доповненням до фонду є навчально – методичні ресурси, електронні комплекси зі спеціальних предметів, які розробили викладачі нашого коледжу, підручники та навчальні посібники на електронних носіях.
Бібліотека має можливість надавати Інтернет – послуги.

Календар знаменних і пам'ятних дат

Адреси електронних бібліотек

План заходів бібліотеки на 2017 рік