Верховна рада України Президент України Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України Міністерство аграрної політики УкраїниУкраїнський центр оцінювання якості освіти Навчально-методичний центр Управління освіти Рівненської ОДА

Hosting Ukraine

Ви тут: Підрозділи > Навчально-практичний центр

Нагадування Карантин продовжено до 22 травня 2020 Прохання до студентів перевірити щоб у Гугл класах відображалися їхні імена та прізвища Лист викладачам щодо організації дистанційного навчання Інструкція викладачам щодо організації дистанційного навчання Інструкція студентам щодо організації дистанційного навчання

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України та згідно з листом Міністерства освіти і науки України Адміністрація коледжу повідомляє про запровадження карантину та скасування занять у період з 12 березня по 22 травня 2020 року включно.

На період запровадження карантину коледж переходить на дистанційну форму навчання

Навчально-практичний центр

Навчально-практичний центр з практичної підготовки студентів та перепідготовки фахівців агропромислового комплексу зі спеціальності «Бджільництво» (НПЦ), як структурний підрозділ Млинівського державного технолого-економічного коледжу був створений згідно наказу Мінагрополітики України № 904 від 17 грудня 2009 року. Основними завданнями навчально-практичного центру є:

  1. проведення навчальних практик та окремих елементів виробничої, технологічної практики з спеціальності 5.09010202 “Бджільництво”
  2. організація та проведення курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів і працівників с/г виробництва, фермерів, а також студентів, викладачів та майстрів виробничого навчання.
  3. Проведення постійних консультацій з практичної підготовки працівників аграрного сектору економіки регіону, їх інформаційне забезпечення.
  4. Пропагування сучасних технологій, досягнень науково-технічного прогресу в галузі бджільництва та їх впровадження у виробництво.

Робота НПЦ базується на основі Положення, яке затверджене директором навчального закладу і погоджене Департаментом аграрної освіти, науки і дорадництва. Розроблений графік проходження практичного навчання студентами та слухачами НПЦ.

За період 2010-2012 років на базі НПЦ пройшли практичне навчання 110 слухачів, в тому числі 22 студенти Чернятинського коледжу Вінницького державного аграрного університету та 20 студентів Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму.

При навчально-практичному центрі функціонує інформаційно-консультативний пункт. Відповідно до вимог складені розклади проведення занять, а також ведуться журнали їх обліку.

Проходження практик у НПЦ Млинівського державного технолого-економічного коледжу здійснюється у відповідності до розроблених робочих навчальних програм проходження практики студентів, підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, викладачів, та інших слухачів.

Робочі місця та наявне навчально-методичне забезпечення відповідають програмі проходження практики та підвищення кваліфікації.
Для високого рівня засвоєння знань використовуються навчальні відеофільми.За останні два роки. розроблено навчально-контролюючі програми з тем «Виведення бджолиних маток» та “Медозбір”.

На базі Млинівського державного технолого-економічного коледжу cтворено племінну навчальну пасіку на 245 сімей карпатської породи бджіл.

Для проходження практики НПЦ володіє необхідним обладнанням та устаткуванням.

Зокрема, медогонки, воскопреси, шкафи для сушіння пилку, парова і сонячна воскотопки, стільник Єнтера, апарат для обробки бджіл від кліща ВАРОА, платформа для перевезення вуликів, тощо.

Після закінчення практичного навчання слухачам видаються свідоцтва встановленого зразка.