Верховна рада України Президент України Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України Міністерство аграрної політики УкраїниУкраїнський центр оцінювання якості освіти Навчально-методичний центр Управління освіти Рівненської ОДА

Hosting Ukraine

Ви тут: Підрозділи > Навчально-практичний центр

Прийом документів на вступ на базі 11 класу з 13 серпня по 22 серпня, для вступників на базі ЗНО до 1 вересня Навчально-практичний центр

Спеціальності

Комп'ютерна інженерія Презентація
Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва Презентація
Ветеринарна медицина Презентація
Облік і оподаткування Презентація
Менеджмент Презентація

Вступнику на базі 9 класу

Консультативні телефони

Інструкція подання заяви дистанційно 0979738351 - секретар ПК
Анкета вступника 0365965566 - приймальна комісія
Заява вступника (бланк для друку) Гарячі лінії з питань вступу


Документи приймальної комісії

Результати вступу

Правила прийому  Відомості вступних випробувань
Зміни до правил прийому Рейтингові списки вступників
Положення про приймальну комісію Списки вступників рекомендованих до зарахування
Положення про апеляційну комісію Накази про зарахування
Ліцензія навчального закладу  
Сертифікати навчального закладу
Програми вступних випробувань 11 клас
Програми вступних випробувань 9 клас та кваліфікований робітник
Розклад вступних випробувань
Консультаційні телефони оперативного штабу з питань вступу
Положення про роботу ЕК з проведення вступних іспитів дистанційно


Навчально-практичний центр з практичної підготовки студентів та перепідготовки фахівців агропромислового комплексу зі спеціальності «Бджільництво» (НПЦ), як структурний підрозділ Млинівського державного технолого-економічного коледжу був створений згідно наказу Мінагрополітики України № 904 від 17 грудня 2009 року. Основними завданнями навчально-практичного центру є:

  1. проведення навчальних практик та окремих елементів виробничої, технологічної практики з спеціальності 5.09010202 “Бджільництво”
  2. організація та проведення курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів і працівників с/г виробництва, фермерів, а також студентів, викладачів та майстрів виробничого навчання.
  3. Проведення постійних консультацій з практичної підготовки працівників аграрного сектору економіки регіону, їх інформаційне забезпечення.
  4. Пропагування сучасних технологій, досягнень науково-технічного прогресу в галузі бджільництва та їх впровадження у виробництво.

Робота НПЦ базується на основі Положення, яке затверджене директором навчального закладу і погоджене Департаментом аграрної освіти, науки і дорадництва. Розроблений графік проходження практичного навчання студентами та слухачами НПЦ.

За період 2010-2012 років на базі НПЦ пройшли практичне навчання 110 слухачів, в тому числі 22 студенти Чернятинського коледжу Вінницького державного аграрного університету та 20 студентів Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму.

При навчально-практичному центрі функціонує інформаційно-консультативний пункт. Відповідно до вимог складені розклади проведення занять, а також ведуться журнали їх обліку.

Проходження практик у НПЦ Млинівського державного технолого-економічного коледжу здійснюється у відповідності до розроблених робочих навчальних програм проходження практики студентів, підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, викладачів, та інших слухачів.

Робочі місця та наявне навчально-методичне забезпечення відповідають програмі проходження практики та підвищення кваліфікації.
Для високого рівня засвоєння знань використовуються навчальні відеофільми.За останні два роки. розроблено навчально-контролюючі програми з тем «Виведення бджолиних маток» та “Медозбір”.

На базі Млинівського державного технолого-економічного коледжу cтворено племінну навчальну пасіку на 245 сімей карпатської породи бджіл.

Для проходження практики НПЦ володіє необхідним обладнанням та устаткуванням.

Зокрема, медогонки, воскопреси, шкафи для сушіння пилку, парова і сонячна воскотопки, стільник Єнтера, апарат для обробки бджіл від кліща ВАРОА, платформа для перевезення вуликів, тощо.

Після закінчення практичного навчання слухачам видаються свідоцтва встановленого зразка.