Млинівський технолого-економічний фаховий коледж (Mlyniv Technological Economic Applied College) знаходиться за адресою вул. Івана Франка, 1, смт. Млинів, Млинівський район, Рівненська область, 35100.

Фаховий коледж розпочав свою діяльність як Млинівський зоотехнічний технікум, який створено згідно з наказом Міністерства сільського господарства України від 12.05.1958 № 405 «Про переведення Казачанського зоотехнічного технікуму Черкаської області в Рівненську область». Наказом Держагропрому УРСР від 18.01.1988 № 17 «Про створення радгоспів-технікумів» створено Млинівський радгосп-технікум.

Відповідно до наказу Міністерства агропромислового комплексу України від 19.02.1998 № 52 «Про перейменування радгоспів-технікумів» Млинівський радгосп-технікум перейменовано у Млинівський державний технікум ветеринарної медицини. Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16 травня 2012 року № 271 «Про перейменування Млинівського державного технікуму ветеринарної медицини» технікум перейменовано у Млинівський державний технолого-економічний коледж.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про передачу цілісних майнових комплексів навчальних закладів та державної установи до сфери управління Міністерства освіти і науки України» від 04.02.2015 року № 87-р Млинівський державний технолого-економічний коледж передано до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.05.2020 № 633 «Про перейменування Млинівського державного технолого-економічного коледжу», коледж перейменовано у Млинівський технолого-економічний фаховий коледж.

Фаховий коледж є правонаступником Млинівського державного технолого-економічного коледжу.

Після закінчення навчального закладу студенти:

1. Отримують диплом фахового молодшого бакалавра (диплом молодшого спеціаліста)

2. отримують свідоцтво про повну загальну середню освіту,

3. набувають робочі професії за спеціальностями:

Матеріальна база

Коледж має 2 навчальних корпуси, 2 гуртожитки, спортзал, тренажерний зал, їдальню, кафе. Підготовка фахівців здійснюється у 32 лабораторіях та кабінетах, обладнаних сучасними стендами, технічними засобами навчання. У навчальному закладі є 4 комп'ютерні класи, які під'єднані до мережі Інтернет, створено електронну бібліотеку. Для відпрацювання професійних навичок є ветеринарна клініка, аптека, науково-дослідне господарство, навчально-практичний центр.

Контингент студентів

На сьогодні на відділеннях коледжу навчається 420 студентів за такими спеціальностями:

071 Облік і оподаткування

073 Менеджмент

123 Комп’ютерна інженерія

204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

211 Ветеринарна медицина

У коледжі працюють гуртки: дівочий вокальний та чоловічий вокальний ансамблі, ансамбль сучасної пісні, «Троїсті музики», театр мініатюр, танцювальний колектив «Надія», клуби за інтересами, духовий оркестр, ансамбль народних інструментів.

Cпортивні секції: " футбол", " волейбол", " баскетбол", " теніс", "гирьовий спорт", "вільна боротьба".