Верховна рада України Президент України Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України Міністерство аграрної політики УкраїниУкраїнський центр оцінювання якості освіти Навчально-методичний центр Управління освіти Рівненської ОДА

Hosting Ukraine

Ви тут: Про коледж > Загальна інформація

Прийом документів на вступ на базі 11 класу з 13 серпня по 22 серпня, для вступників на базі ЗНО до 1 вересня Загальна інформація

Спеціальності

Комп'ютерна інженерія Презентація
Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва Презентація
Ветеринарна медицина Презентація
Облік і оподаткування Презентація
Менеджмент Презентація

Вступнику на базі 9 класу

Консультативні телефони

Інструкція подання заяви дистанційно 0979738351 - секретар ПК
Анкета вступника 0365965566 - приймальна комісія
Заява вступника (бланк для друку) Гарячі лінії з питань вступу


Документи приймальної комісії

Результати вступу

Правила прийому  Відомості вступних випробувань
Зміни до правил прийому Рейтингові списки вступників
Положення про приймальну комісію Списки вступників рекомендованих до зарахування
Положення про апеляційну комісію Накази про зарахування
Ліцензія навчального закладу  
Сертифікати навчального закладу
Програми вступних випробувань 11 клас
Програми вступних випробувань 9 клас та кваліфікований робітник
Розклад вступних випробувань
Консультаційні телефони оперативного штабу з питань вступу
Положення про роботу ЕК з проведення вступних іспитів дистанційно


16 травня 2012 року Млинівський державний технікум ветеринарної медицини перейменовано у Млинівський державний технолого-економічний коледж (наказ №871 Міністерства аграрної політики та продовольства України).

Коледж засновано у травні 1958 року.

З 1958 до 1974 рік велась підготовка фахівців за спеціальністю "Зоотехнія". Підготовка ветеринарних спеціалістів ведеться з 1961 року, з 1989 року функціонує відділення "Рибництво і аквакультура", а з 1996 - "Бджільництво". У 2001 році розпочато підготовку фахівців за спеціальностями "Бухгалтерський облік" та "Організація виробництва", а в 2012 отримано ліцензію на підготовку фахівців за спеціальностями "Організація заготівель і товарознавство сільськогосподарської продукції" та "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж".

Після закінчення навчального закладу студенти:

  1. отримують диплом молодшого спеціаліста,
  2. отримують атестат про повну середню освіту,
  3. набувають робочі професії за спеціальностями:
  • оператор комп'ютерного набору,
  • оператор із штучного осіменіння сільськогосподарських тварин і птиці,
  • тракторист,
  • рибовод,
  • обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

Матеріальна база

Коледж має 2 навчальних корпуси, 2 гуртожитки, спортзал, тренажерний зал, їдальню, кафе. Підготовка фахівців здійснюється у 32 лабораторіях та кабінетах, обладнаних сучасними стендами, технічними засобами навчання. У навчальному закладі є 4 комп'ютерні класи, які під'єднані до мережі Інтернет, створено електронну бібліотеку. Для відпрацювання професійних навичок є ветеринарна клініка, аптека, науково-дослідне господарство.

Створено племінну навчальну пасіку на 245 сімей карпатської породи бджіл, нуклеусний парк на 200 маткомісць. Обладнано інкубаційний цех по розведенню малька коропа. Проводяться науково-біологічні дослідження з метою розробки обґрунтувань та режимів рибогосподарської експлуатації ставів, водосховищ та озер західного регіону України.

Контингент студентів

На сьогодні на стаціонарному та заочному відділеннях коледжу навчається 520 студентів за такими спеціальностями:

У рейтингу навчальних закладів аграрної освіти І-ІІ рівня акредитації у 2014-2015 роках коледж увійшов у десятку кращих.

Щорічно навчальний заклад приймає участь у міжнародній агропромисловій виставці у розділі «Аграрна освіта». За впровадження інноваційних технологій навчання нагороджувався золотими медалями.

Коледж успішно працює в системі ступеневої освіти створюючи навчальні комплекси з Національним аграрним університетом, Рівненським національним університетом водного господарства, Львівською національною академією ім. С.З. Гжицького, Львівським аграрним університетом, Білоцерківським державним аграрним університетом та Тернопільським національним технічним університетом.

Велика увага приділяється методичній роботі, науковим дослідженням. Викладачами розроблено стандарт вищої освіти підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю „Рибництво і аквакультура”, 30 навчальних програм даного відділення. Навчально-дослідною лабораторією коледжу ведуться роботи, пов’язані з науково-біологічним обґрунтуванням рибогосподарських водойм, а саме ставів та озер Волинської, Рівненської, Житомирської областей. На основі науково-біологічних обґрунтувань розробляються режими рибогосподарської експлуатації водойм. В навчально-дослідній лабораторії створено інкубаційний цех для проведення інкубування ікри риб родини коропових.

У коледжі працюють гуртки: "вокальний", "вокально-інструментальний", "художнього слова", "драматичний", "СТЕМ", "клуби за інтересами".

Cпортивні секції: " футбол", " волейбол", " баскетбол", " теніс", " легка атлетика", " гирьовий спорт", "вільна боротьба".