Верховна рада України Президент України Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України Міністерство аграрної політики УкраїниУкраїнський центр оцінювання якості освіти Навчально-методичний центр Управління освіти Рівненської ОДА

Hosting Ukraine

Ви тут: Події

Прийом документів на вступ на базі 11 класу з 13 серпня по 22 серпня, для вступників на базі ЗНО до 1 вересня

Спеціальності

Комп'ютерна інженерія Презентація
Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва Презентація
Ветеринарна медицина Презентація
Облік і оподаткування Презентація
Менеджмент Презентація

Вступнику на базі 9 класу

Консультативні телефони

Інструкція подання заяви дистанційно 0979738351 - секретар ПК
Анкета вступника 0365965566 - приймальна комісія
Заява вступника (бланк для друку) Гарячі лінії з питань вступу


Документи приймальної комісії

Результати вступу

Правила прийому  Відомості вступних випробувань
Зміни до правил прийому Рейтингові списки вступників
Положення про приймальну комісію Списки вступників рекомендованих до зарахування
Положення про апеляційну комісію Накази про зарахування
Ліцензія навчального закладу  
Сертифікати навчального закладу
Програми вступних випробувань 11 клас
Програми вступних випробувань 9 клас та кваліфікований робітник
Розклад вступних випробувань
Консультаційні телефони оперативного штабу з питань вступу
Положення про роботу ЕК з проведення вступних іспитів дистанційно




Про черговий 58 випуск фельдшерів ветеринарної медицини, 18 випуск бухгалтерів, та 5 випуск техніків - програмістів

Млинівський державний технолого-економічний коледж

НАКАЗ

смт.Млинів

30.06.2020 р. № 59

Про черговий 58 випуск фельдшерів ветеринарної медицини, 18 випуск бухгалтерів, та 5 випуск техніків - програмістів

У відповідності до рішень Державних кваліфікаційних комісій від 25 червня 2020 року протокол № 46 спеціальності 211«Ветеринарна медицина», від 22 червня 2020 року протокол №23 спеціальності 071«Облік і оподаткування», від 26 червня 2020 року протокол №5 спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,

НАКАЗУЮ:

1.Присвоїти кваліфікацію фельдшера ветеринарної медицини, нагородити грамотою за відмінні успіхи в навчанні та видати диплом з відзнакою таким випускникам 41 групи спеціальності «Ветеринарна медицина»:

1.Шастун Анні Олександрівні

2.Трохимчук Ліні Миколаївні

3.Пусі Михайлу Вікторовичу

2.Присвоїти кваліфікацію фельдшера ветеринарної медицини та видати дипломи таким випускникам 41 групи спеціальності «Ветеринарна медицина»:

1.Амброзу Андрію Миколайовичу

2.Буйволюку Івану Романовичу

3.Вінцковському Іллі Григоровичу

4.Гарбариніну Віктору Вікторовичу

5.Давидюку Віктору Миколайовичу

6.Дехтярчуку Роману Ярославовичу

7.Ілюку Назарію Олександровичу

8.Колосінські Дарині Миколаївні

9.Комесі Іллі Тарасовичу

10.Лебедюку Андрію Олеговичу

11.Павуско Зої Ананіївні

12.Петруку Олексію Юрійовичу

13.Рабешку Сергію Олексійовичу

14.Тур Юрію Володимировичу

15.Хвальку Василю Васильовичу

16.Чернявко Андрію Івановичу

17.Чубець Катерині Олександрівні

18.Шинкар Яні Олександрівні

3. За сумлінну роботу по вихованню студентської молоді оголосити подяку та нагородити грамотою класного керівника випускної групи Затворницьку Людмилу Петрівну

4. Присвоїти кваліфікацію фельдшера ветеринарної медицини, нагородити грамотою за відмінні успіхи в навчанні та видати диплом з відзнакою таким випускникам 42 групи спеціальності «Ветеринарна медицина»:

1. Матілевічусу Миколі Васильовичу

2. Припутню Михайлу Володимировичу

5. Присвоїти кваліфікацію фельдшера ветеринарної медицини та видати дипломи таким випускникам 42 групи спеціальності «Ветеринарна медицина»:

1. Вірагу Віталію Юрійовичу

2. Генюку Данилу Сергійовичу

3. Грабіку Іллі Володимировичу

4. Грицюк Наталії Леонтіївні

5. Грищуку Петру Олександровичу

6. Дорофеєву Ігору Миколайовичу

7. Жарському Дмитру Андрійовичу

8. Ільчук Ірині Олегівні

9. Качинському Івану Васильовичу

10.Кравець Марії Василівні

11.Павлюк Софії Вікторівні

12.Пасічник Ангеліні Василівні

13.Печенюк Любові Іванівні

14.Подерні Олександру Володимировичу

15.Ратинському Максиму Руслановичу

16.Топоровські Катерині Володимирівні

17.Фарині Вероніці Дмитрівні

18.Цісаруку Миколі Олеговичу

19.Шереметі Олександру Віталійовичу

20.Юрко Олені Олександрівні

21.Юсенку Павлу Васильовичу

6. За сумлінну роботу по вихованню студентської молоді оголосити подяку та нагородити грамотою класного керівника випускної групи Сопронюк Євгенію Петрівну

7. Присвоїти кваліфікацію бухгалтера, нагородити грамотами за відмінні успіхи в навчанні та видати дипломи з відзнакою таким випускникам 3 курсу І групи спеціальності «Облік і оподаткування»:

1. Жмудю Валентину Юрійовичу

2. Профорук Катерині Олександрівні

3. Скочко Наталії Василівні

4. Сунічук Юлії Олександрівні

8. Присвоїти кваліфікацію бухгалтера та видати дипломи таким випускникам 3 курсу І групи спеціальності «Облік і оподаткування»:

1. Бірук Анастасії Георгіївні

2. Борсуку Максиму Олександровичу

3. Голубенко Валентині Миколаївні

4. Жемелку Денису Івановичу

5. Жорняк Наталії Богданівні

6. Зозулі Дарині Юріївні

7. Кошин Наталії Станіславівні

8.Ланецькому Віталію Геннадійовичу

9.Лисачук Аліні Олегівні

10.Лук’янчук Катерині Олександрівні

11.Маркович Юлії Іванівні

12.Мельничук Анні Володимирівні

13.Мельничук Валентині Сергіївні

14.Мосійчук Наталії Петрівні

15.Панчук Інні Леонідівні

16.Саскін Мирославі Юріївні

17.Скрип’юк Ірині Петрівні

18.Солтис Вікторії Русланівні

19.Токар Мар’яні Віталіївні

20.Тростянчук Лілії Леонідівні

21.Федоришині Вікторії Юріївні

22.Шіпош Анастасії Олександрівні

9. За сумлінну роботу по вихованню студентської молоді оголосити подяку та нагородити грамотою класного керівника випускної групи Йосенко Світлану Андріївну

10. Присвоїти кваліфікацію техніка-програміста, нагородити грамотами за відмінні успіхи в навчанні та видати дипломи з відзнакою таким випускникам 4 курсу І групи спеціальності «Комп’ютерна інженерія»:

1. Дацику Станіславу Васильовичу

2. Кардашу Івану Анатолійовичу

3. Панузику Олександру Юрійовичу

4. Прачковському Ігору Павловичу

5. Яловенку Любомиру Володимировичу

6. Ярмусю Олександру Сергійовичу

11. Присвоїти кваліфікацію техніка-програміста та видати дипломи таким випускникам 4 курсу І групи спеціальності «Комп’ютерна інженерія»:

1. Антонюку Олегу Олеговичу

2. Буравському Михайлу Олександровичу

3. Веремко Максиму Дмитровичу

4.Заблоцькому Валентину Валентиновичу

5.Іванишині Юлії Юріївні

6.Камінському Василю Романовичу

7.Коготюку Володимиру Анатолійовичу

8.Козаку Павлу Олександровичу

9.Кравцю Віталію Володимировичу

10.Мельнику Олександру Миколайовичу

11.Міньковському Іллі Юрійовичу

12.Сербіну Володимиру Сергійовичу

13.Солонінку Андрію Юрійовичу

14.Ставінчуку Вадиму Андрійовичу

12. За сумлінну роботу по вихованню студентської молоді оголосити подяку та нагородити грамотою класного керівника випускної групи Федорчук Тетяну Василівну

13. За активну участь у спортивному житті коледжу нагородити почесними грамотами наступних студентів:

1. Скочко Наталію Василівну

2. Профорук Катерину Олександрівну

3. Гарбариніна Віктора Вікторовича

4. Трохимчук Ліну Миколаївну

5. Грищука Петра Олександровича

6. Панузика Олександра Юрійовича

14. За активну участь у культурно-масовому житті коледжу нагородити грамотами таких студентів:

1. Жмудя Валентина Юрійовича

2. Пуху Михайла Вікторовича

3. Трохимчук Ліну Миколаївну

4. Матілевічуса Миколу Васильовича

5. Мельника Олександра Миколайовича

6. Кардаша Івана Анатолійовича

7. Профорук Катерину Олександрівну

8. Скочко Наталію Василівну

9. Скрип’юк Ірину Петрівну

10.Сунічук Юлію Олександрівну

11.Федоришину Вікторію Юріївну

12.Шастун Анну Олександрівну

13.Комесу Іллю Тарасовича

14.Рабешка Сергія Олексійовича

15. В зв’язку з присвоєнням кваліфікацій фельдшера ветеринарної медицини, бухгалтера, та техніка-програміста відрахувати з числа студентів вище перерахованих випускників.

16.Контроль за виконанням покласти на заступника з навчальної роботи Йосенка М.М.

Директор коледжу підписано В.Р.Яцкевич

 Шановні випускники, викладачі !

Прийміть сердечні вітання з нагоди важливої події у вашому житті - закінчення навчання у Млинівському державному технолого-економічному коледжі.