Верховна рада України Президент України Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України Міністерство аграрної політики УкраїниУкраїнський центр оцінювання якості освіти Навчально-методичний центр Управління освіти Рівненської ОДА

Hosting Ukraine

Ви тут: Події


 Навчальна практика з дисципліни «Епізоотології з мікробіологією»

Господарства різних форм власності, що займаються тваринництвом обов’язково, планово з діагностичною метою відбирають і відправляють в державні лабораторії вет...

06.03.2019 Проведення навчальної практики із дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин»

06.03.19 під час проведення навчальної практики із дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин» студентами 31 та 32 «Вет» під керівництвом викла...

 КВН 2019

Протягом жовтня-листопада 2018 року в нашому навчальному закладі проходили відбіркові ігри КВН.



Тиждень циклової комісії комп’ютерноїінженерії та аграрних наук

У Млинівському державному технолого-економічному коледжі уже стало доброю традицією проводити тижні циклових комісій спеціальностей. Зокрема, з18по 26лютого 2019 року проходив тиждень циклової комісії комп’ютерноїінженерії та аграрних наук. Під час проведення тижневика,викладачами комісії було проведено ряд відкритих занять, зокрема:

1) з дисципліни ”Хвороби та шкідники бджіл” (навчальна практика) на тему: “Профілактика та лікування інфекційних хвороб бджіл” (31-Тех група, викладач Романюк С.В.);

2) з дисципліни ”Програмування” (лабораторна робота) на тему: “Масиви” (31-К група, викладач Губиш Р.А.);

3) з дисципліни ”Рибництво” (лекція) на тему: “Технологія ведення холодноводної аквакультури” (31-Р група, викладач Жуковська М.С.).

4) з дисципліни ”Комп’ютерні системи та мережі” (лабораторна робота) на тему: “Налаштування DSL сервера” (41-К група, викладач Жорняк А.В).

З метою активізації позааудиторної роботи, під час тижня циклової комісії було проведено такі відкриті заходи:

1) виховна година на тему: “Ми відповідаємо за тих, кого приручили” (викладачі Жуковська М.С. та Климюк Н.В.).

2) засідання гуртка ”Екосвіт” на тему: “Особливості рибоохоронного законодавства та охорони праці в сучасних умовах” (ділова гра) (викладач Кича І.Д.).

3) засідання гуртка “Рибовод” на тему: “Іхтіофауна найдовших річок світу та Європи”(викладач Жуковська М.С.).

Під час проведення тижневика відбувся конкурс відеопрезентацій академічних груп спеціальності “Комп’ютерна інженерія” на теми“Наше студентське життя” та “Новини комп’ютерної техніки”. Перемогу в ньому відповідно здобули41-К та 21-К груписпеціальності ”Комп’ютерна інженерія”.

Також, у ході тижневика було проведено внутріколеджівськіпредметніолімпіади з інформатики, програмування, комп’ютерної радіоелектроніки, хвороб та шкідників бджіл та медоносних ресурсів з основами агрономії. Переможцями в нихвідповідно стали:

Інформатика:

• І місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності “Комп’ютерна інженерія” – Кардаш Іван;

• ІІ місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності ”Комп’ютерна інженерія” – Заблоцький Валентин;

• ІІІ місце – студент 2 курсу 1 групи спеціальності “Комп’ютерна інженерія” – Ткачук Тарас.

Програмування:

• І місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності “Комп’ютерна інженерія” –Кардаш Іван;

• І місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності “Комп’ютерна інженерія” –Ярмусь Олександр;

• ІІ місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності “Комп’ютерна інженерія” – Солонінко Андрій.

Комп’ютерна електроніка:

• І місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності “Комп’ютерна інженерія” –Кардаш Іван;

• ІІ місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності “Комп’ютерна інженерія” – Кравець Віталій;

• ІІІ місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності “Комп’ютерна інженерія” –Ярмусь Олександр.

Хвороби та шкідники бджіл:

• І місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва” –Матвіюк Богдан;

• ІІ місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва” – Плясухін Віталій;

• ІІІ місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва” – Голець Максим.

Медоносні ресурси з основами агрономії:

• І місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" –Матвіюк Богдан;

• І місце студент 3 курсу 1 групи спеціальності "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" – Голець Максим;

• ІІ місце – студент 3 курсу 1 групи спеціальності "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" –Плясухін Віталій.

 Відкрите заняття з дисципліни «Рибництво»

22 лютого 2019 року, під час проходження тижня циклової комісії комп’ютерної інженерії та аграрних наук, викладачем коледжу Жуковською Маргаритою Сергіївною було пр...

 «Ми відповідаємо за тих, кого приручили»

18 лютого 2019 року у Млинівському державному технолого-економічному коледжі відбувся відкритий виховний захід на тему: «Ми відповідаємо за тих, кого приручили», яки...

 Практична підготовка студентів спеціальності Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

У Млинівському державному технолого-економічному коледжі значна увага приділяється практичній підготовці майбутніх фахівців з бджільництва.